Çarşamba, 13 Aralık 2017

3. Ek Sınav Duyurusu

Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim Lisesi Yurt dışı programına kayıtlı olup, Üniversiteyi kazanmış ancak mezun olamamış  öğrencilere ek sınav hakkı verilmiştir.

Merkezi sınav 11 Aralık 2016 Pazar günü 9:30 ve 14:00 olmak üzere 2 oturum olarak Ankara’da yapılacaktır.

Sınav başvuruları 28-30 Kasım 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.

Bunun dışında MAÖL öğrencilerine  Yüz Yüze gördüğü derslerden ayrıca ek sınav hakkı verilmiştir. Yüz Yüze ek sınavı 01-04 Aralık Tarihleri Arasında Yapılacaktır. Mesleki Açık Öğretim Lisesi öğrencileri devamsızlık hariç başarısız oldukları alan/dal derslerinden 4 derse kadar 01-04 Aralık 2016 tarihleri arasında kayıtlı bulundukları Okul/Kurumlarda ek sınav olabilecekler. Yüz yüze alan/dal dersleri ek sınavına kayıt yaptırmak isteyen Mesleki Açık Öğretim Lisesi öğrencilerinin 28-30 Kasım 2016 tarihleri arasında yüz yüze eğitim aldıkları okullara müracaat etmeleri gerekmektedir. Yüz yüze eğitim ek sınavı için öğrencilerimiz herhangi bir ücret ödemeyeceklerdir.

aol-3-ek-sinav

Bir önceki yazımız olan Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme İşlemleri başlıklı makalemizde açık lise 1. Dönem Yeni Kayıt tarihi, açık lise kayıt yenileme ve açık lise kayıt yenileme için gerekli evraklar hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi çekebilir...

1. Dönem Sınav Yerleri Açıklandı !

Açık Öğretim Liseleri(Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi) sınav …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co