Perşembe, 19 Nisan 2018

2. Ek Sınav Başvuruları 25-27 Eylül Tarihleri Arasında Yapılacaktır.

Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğünce 2. Ek Sınav 02 Ekim 2016 Pazar günü 2 oturum şeklinde yapılacaktır. 2. Ek sınava AÖL öğrencilerinden toplam dönemi 8 ve üzeri olan, 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı sonu itibariyle öğrencilik durumu aktif, donuk veya silik olan öğrencilerden, Açık Öğretim Lisesi için mezuniyetine en fazla 35 kredi kalan, Mesleki Açık Öğretim Lisesi için ise mezuniyetine en fazla 44 kredi kalan öğrencilere 2. ek sınav hakkı verilmiştir. Sınav 02 Ekim 2016 Pazar günü iki oturum olarak sadece ANKARA ilinde yapılacaktır.

Sınav başvuruları ve ders seçme işlemleri 25-27 Eylül 2016 tarihleri arasında ilgili bankalara 30 TL yatırılarak yapılacaktır.

Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi öğrencilerine verilen bu 2. ek sınav hakkını şartları tutan tüm öğrencilerin faydalanmalarını tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme İşlemleri başlıklı makalemizde açık lise 1. Dönem Yeni Kayıt tarihi, açık lise kayıt yenileme ve açık lise kayıt yenileme için gerekli evraklar hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi çekebilir...

aöl yeni kayıt açık lise yeni kayıt

2017-2018 Öğretim Yılı 2. Dönem Yeni Kayıt İşlemleri

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ 2017-2018 ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM YENİ KAYIT REHBERİ Açık Öğretim Lisesine Yeni …

9 yorumlar

  1. kayıtları yaparsak okul ne zman açıklancak ankaraya gidicez okul bulması var bunun

  2. Ben ek sınav yok denildiği için kaydımı yeniledim ocaktaki sınava olarak gözüküo kaydım fakat benim ek sınava girme hakkım var ne yapmam gerekio??

  3. hadi bakalım hemen belli olsun bekliorum

  4. Onceki kayıt son tarihi 23 eylul peki ek sınavda mezun olmayanlar ocak ayındaki sınav için nasıl kayıt yaptıracaklar

  5. Peki ek sinav ucretlerini hangi bankaya yatiracagiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by aciklise.net Açık Öğretim Lisesi